Jesteś tutaj

Maestro rapuje na Wyspach i wypuszcza nowy kawałek

  • Maestro rapuje na Wyspach i wypuszcza nowy kawałek
    Maestro rapuje na wyspach i Wypuszcza nowy kawałek

Maksymilian Hryckiewicz, znany bardziej jako Maestro to gorzowski raper, autor tekstów, kompozytor. Ten 27-letni gorzowianin od 2 lat mieszka w Anglii, w mieście Bristol. W maju 2010 r. otrzymał stypendium artystyczne prezydenta Gorzowa. Sam pisze teksty do swoich kawałków, których nuty są w rytmie hip-hopu. Debiutował na początku 2006 r. w gorzowskich klubach "Amsterdam", "Magnat", "MCK Gorzów" i kilku innych. Dwukrotnie zaprezentował się podczas dni Gorzowa Wlkp. (w 2009 r. i w 2010 r.), w 2010 r. wystąpił także na festiwalu Reagge nad Wartą.

Maksymilian Hryckiewicz ma w swoim dorobku 6 albumów, wydanych poza oficjalnym obiegiem. 5 kwietnia br. Maestro wydał w Bristolu swój najnowszy krążek pt. „UK STATE OF MIND” na którym pierwotnie miało znaleźć się 20 kawałków, ale artysta zdecydował się na zgranie w tym albumie tylko 7 wybranych utworów. Jak mówi Maestro – Wybrałem te, które uznałem za słuszne. Premierze płyty "UK STATE OF MIND" towarzyszyła mini trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii, gdzie Maestro wraz z zespołem POkahontaz (była PAktofonika) odwiedzili 3 miasta - Bristol, Londyn i Leeds. Maestro jest na "Wyspach" oficjalnym supportem Pokahontaz oraz Szpadyzor Records.

Obecnie Maestro wypuścił swój najnowszy kawałek pt. "Woow". Jak powiedział nam MAESTRO - Po płycie "UK STATE OF MIND" przyszedł czas na realizację kolejnych poprzeczek i założeń. Jednym z takich jest fascynacja elektronicznymi, drummowymi, „bristolskimi” brzmieniami oraz rozwój samego „tekściarstwa” i ciekawość przed nawijaniem po angielsku, skoro i tak używam tego języka na co dzień częściej aniżeli polskiego. Czy robi na Was wrażenie "Woow"? Jak dodaje Maksymilian Hryckiewicz - Kawałek "Woow" to pierwszy numer jaki nagrałem po nagraniu UK STATE OF MIND. Kawałek "Woow" zapowiada zupełnie nowy materiał, zupełnie inne oblicze artystyczne. Ważne jest, że brzmieniem projektu mixem i masteringiem zajmie sie KAROL ZEBROWSKI (FZG). nagrany u niego w Bristolu w studio.

 

Dyskografia Maksymiliana Hryckiewicza Maestro:

  • 2006 m.a.e.s.t.r.o.
  • 2008 Maestro2
  • 2009 Cosmos&Maestro mixtape
  • 2010 Maestro3
  • 2010 Maestro/Teo ADHD
  • 2011 Zaraz Wracam mixtape
  • 2011 AUDIOTECH - King of da Jungle

Zapraszamy na oficjalny fanpage Maestro www.facebook.com/maestrogorzow.

Dodaj komentarz